100TL ve Üzeri Alışverişler'de KARGO BEDAVA!

Teslimat ve Kargo

Kargo İle Teslimat
Siparişiniz, ödemeyi takip eden ilk 3 iş günü içerisinde kargoya verilir ve bulunduğunuz bölgeye göre kargoya verildikten 1 ila 5 iş günü içerisinde size teslim edilir.
 
Kurye İle Teslimat
Siparişinizin onaylanmasının ardından aynı gün içerisinde motorlu kurye ile özel teslimat yapılmasını isterseniz, satın alma işlemi esnasında “Siparişiniz Hakkında Yorum Ekleyiniz” bölümümüzde bu talebinizi belirtebilirsiniz. (Sadece İstanbul ili için geçerli olup, fiyatlandırma ilgili kurye şirketince yapılır.)
 
Stok Sorunları
Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda e-mail adresinizden veya kayıtlı telefon numaranızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.
 
Kargo Şubesinden Elden Teslimat
Kargonuzun adresinize gelmesini tercih etmemeniz halinde, satın alma işlemi esnasında “Siparişiniz Hakkında Yorum Ekleyiniz” bölümümüzde bu talebinizi ve size en yakın kargo şubesinin bilgisini belirtmeniz yeterlidir. Paketinizi elden teslim alabilmeniz için, adresinize en yakın Aras Kargo veya Mng Kargo  şubeleri ne gönderebiliriz. Bu şekilde bir teslimat için web sitemizde duyurduğumuz teslimat ücret ve koşulları geçerli olup, herhangi bir ek ücret doğmayacaktır.
 
Normal Teslimat
 
Gönderen tarafından yazılmış olan ve gönderinin üzerine yapıştırılmış etikette belirtilen adresteki teslim almayı kabul eden kişiye, ad, soyadı, görevi/yakınlığı ve varsa telefon numarası sorularak (doğruluğuna bakılmaksızın) imza karşılığında yapılan teslim şeklidir.
 
Kimlik Karşılığı Teslimat
Teslimat için belirtilen şahıs bilgilerinin geçerli bir kimlik ile kontrol edildiği ve teslim tutanağına kaydedildiği teslim şeklidir. Bu teslimat şeklinde, sipariş sadece alıcıya teslim edilir, buna bağlı olarak siparişin istenmeyen kişilere teslim edilme riski ortadan kaldırılır.
 
Kapıda Ödemeli Teslimat
Kapıda satın alma bedelinin ödenmesi karşılığında yapılan teslimat şeklidir.
Kapıda ödemeli alışverişlerde, müşteri siparişini verdikten sonra yetkililerimiz tarafından teyid için aranır.